.
Криворожский Рок Портал
 
КРОК » ГРУППЫ » СмакСолі

СмакСолі

СмакСолі
СмакСолі
СмакСолі
СмакСолі
СмакСолі


Биография
Смак солі неможливо імітувати. І не треба. Просто всім зрозуміло, що ось ця страва - вона достатньо солона. Сіль додає смаку, сіль зберігає від розпаду. Якщо ж, звичайно, не назавжди залишаєтсья в солонці.

Музику СмакуСолі важко описати звичними термінами. Тут намішано багато чого: і прогресів-року, і панку, і джазу, і фанку, і тріп-хопу. Дуже динамічна і якісно зіграна, непроста, але разом з тим зрозуміла, вона зачіпає відразу і поступово стає для щирого слухача чимось рідним.

Гурт ще дуже молодий, фактично рік тому він зібрався на основі "Признаков жизни", що були широко відомі у вузьких протестантських колах Кривого Рогу років з п'ять тому. За цей час було кільки виступів в клубах, участь у фестивалях "Музичний острів" і "Червона рута", де "Смак солі" легко став переможцем відбіркового етапу.
Що буде далі? Далі точно буде. Адже виступи "СмакаСолі" - це дещо більше, аніж просто музика. Це серйозне прагнення щось змінити в нашому сіспільстві, це заклик думати, шукати істину, не бути байдужим. І це не просто чергові красиві слова, це ціла життєва філософія, за якою стоять конкретні справи.

Нещодавно до братів Морозових (Роман - вокал, крики, проповідь, Юл - клавіши, музика, тексти), Шури Романчі (бас-гітара, аранжування) і Андрія Степанченка (гітара), долучилися барабанщик Роман і канадський гітаріст Дейв Міллер, що зробило саунд "СмакуСолі" ще більш насиченим і фірмовим.
Зараз музиканти працюють над якісним демо, а також починають будувати професійну студію, де працюватимуть над власними записами, а також допомогатимуть молодим музикантам, які також прагнуть "підсолювати" наше суспільство.
Состав
Рома Морозов - спів, проповідь, крики
Шура Романча - бас, саундпродюсування, повчання гітариста
Юл Морозофф - клавішні, написання пісень, зрідка спів
Роман Коцарь - барабани
Андрій Степанченко - гітара
Дейв Миллер - гитара
Стиль: разнообразний
WWW: http://www.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.


Другие новости по теме:
Azeus2 февраля 2009 19:02      
ГИ!ГИ!