.
Криворожский Рок Портал
 
КРОК » ГРУППЫ » Нічний Експрес

Нічний Експрес

Нічний Експрес

Нічний Експрес

Нічний Експрес

Нічний Експрес
Биография
24 червня 2006 року гурт починає свої перші кроки. До складу гурту на той час входили: Стас Святов, Дмитро Піскорський та Євген Нєкрасов. Протягом року гурт приймає участь у різноманітних міських конкурсах серед молодих колективів, один з них виграє. Навесні гурт залишає Дмитро (створює гурт InSide).

Влітку 2007 до гурту долучається басист Сергій Шклярук. Разом вони вдало виступають у міському андеграунд-клубі «Paradox». Взимку гурт зникає зі сцени, занурюючись з головою у внутрішні проблеми. В цей час гурт покидає Євген. У складі гурту залишаються незмінний вокаліст Стас та басист Сергій.

Вони починають накопичувати матеріал і коли вже назбиралось багато пісень, вирішують записати сингл на студії. І в лютому - березні 2009 записують на місцевій студії пісню «На високій горі». Записати барабани їм допомагає Антон Балаєв з гурту «Julia Sleeps At The Kitchen». Проходить ще півроку і матеріал вже не можливо складати «на поличку». Починеється пошук музикантів. До гурту долучаються гітарист Максим Мартиненко та барабанщик Сергій Мельниченко. Після місяця напружених репетицій, гурт виступає в рок-кафе «Андеграунд». Починається концертна діяльність.

Контакти:
Стас Святов
E-mail: Soundillusion@mail.ru
Телефон: 0978916945
Состав
Стас Святов - вокал
Сергій Шклярук - бас, бек-вокал
Макс Мартиненко - гітара
Сергій Мельниченко - барабани
Стиль: рок
WWW: http://www.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.


Другие новости по теме:
  • Добавлена группа Нічний Експрес