.
Криворожский Рок Портал
 
КРОК » НОВОСТИ » Dalai Lama видали дебютний альбом

Dalai Lama видали дебютний альбом

Автор: One | Просмотров: 2274 | 14.2.09
Музиканти молодого львівського гурту Dalai Lama видали дебютну платівку «The Sixth Turtle». До складу альбому ввійшли 11 треків з такими «різнобарвними» назвами, як «Диско», «Спортлото», «Audrey Hepburn» та «Michael Jackson Knows». Деякі з цих пісень вже мали змогу почути столичні меломани: гурт приймав участь в фінальному відборі GBOB-2008, зайнявши на конкурсі сьоме місце.

Dalai Lama – це шестеро хлопців з одного зі спальних районів Львова. Шість неординарних погляд¦в на музику. Ш¦сть особистостей, які одного дня вирішили зіграти те, чого їм самим не вистачало. До складу гурту входять: Васецький Олександр - вокал, тексти; Мальцев Павло - вокал, тексти; Гайдучик Назар – гітара; Дзіндзьо Ігор – гітара; Петелько Олексій – бас, та Немирський Сергій – ударні.

Самі про себе вони пишуть так: «Dalai Lama – це військовий, кухар-хімік, електротехнік, журналіст, редактор та юрист. Отож ми можемо затримати, нагодувати вибухонебезпечною сумішшю, вдарити струмом, про це все написати, видати і в межах юриспруденції об¬рунтувати, що мали повне право робити таке з тобою»

Під час запису, як і належить молодим шукачам, музиканти експериментували зі звуком. До прикладу, в «Michael Jackson Knows» можна почути радіоточку записану просто з звукознімача гітари, а цікаві електричні писки в «Audrey Hepburn» видавали два мобільні телефони під час конференц-звязку з вокалістом Сашком, який в треті¦й мобільник співав приспів.

Культурні координати альбому «The Sixth Turtle» лежать серед оскаженілого прог-року, розковбасного диско-панку, камерного пост-року, морозного тріп-хопу і не без реверансів в бік Джеймса Мейнарда Кінана. За своєю енергетикою «Шоста черепаха» – це психо-музичний портрет сучасного світу в якому між несамовитими танцями, гостросоціальними слоганами, та мелодіями небесних сфер лише дві секунди: рівно стільки скільки триває пауза між треками альбому.

Трек-лист платівки:

1.Бантики
2.Sparcles
3.Disco
4.Cosmos
5.Audrey Hepburn
6.Prison
7.Spirulina
8.Whales
9.Sportloto
10.Gales
11.Michael Jackson knows

Альбом наразі можна знайти в львівських магазинах «Меломан», «Трактор», «Стильний Львів», а також на концертах гурту, графік яких наразі уточнюється. Кілька треків з альбому можна прослухати на майспейсі гурту.

moshpit.ru
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.